Asmet

WYRÓŻNIENIA I NAGRODY

​Podstawową zasadą działania firm Grupy Asmet jest stałe dążenie do zaspakajania potrzeb wskazywanych przez Klienta. Doskonalenie obsługi oraz jakość produkowanych towarów i oferowanych usług zostały uhonorowane przez państwowe i branżowe gremia wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami. 

W ostatnich latach właściciele i pracownicy Grupy Asmet otrzymali blisko 20 tytułów i odznaczeń, świadczących o wciąż rosnącym znaczeniu i silnym, pozytywnym wizerunku firm Grupy na polskim rynku  elementów złącznych. Zauważona została także rola Asmet w kreowaniu i wspieraniu rodzimej kultury.  

Oto tylko niektóre z tych odznaczeń i wyróżnień:

Asmet laureatem V edycji Mazowieckiej Nagrody Jakości.

2002

Tytuł „Złoty Inżynier Roku 2002” dla Prezesa i Właściciela firmy p. inż. Andrzeja Sajnagi w plebiscycie prowadzonym przez „Przegląd Techniczny”.

2003

Wyróżnienie Asmetu w IX edycji Polskiej Nagrody Jakości w kategorii Zarządzanie.

2003

Nagroda „Dźwignia 2005” za sukcesy w tworzeniu i kreowaniu nowych miejsc pracy w konkursie pod auspicjami „Przeglądu Technicznego”, Naczelnej Organizacji Technicznej i Krajowej Izby Gospodarczej.

2005

Prezes i właściciel firmy – p. inż. Andrzej Sajnaga –  dostaje tytuł Znakomitego Przywódcy w konkursie organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarczą.

2007

Prezes Andrzej Sajnaga  otrzymał tytuł „Mecenasa Kultury Warszawy za rok 2007”

2008

Asmet laureatem Polskiej Nagrody Jakości w kategorii średnich organizacji usługowych

2010

Obecny wiceprezes Asmet p. Janusz Onyszczuk finalistą I edycji konkursu „Znakomity Pełnomocnik Systemów Zarządzania”

2010

Dyrektor Techniczny Asmet –p. inż. Andrzej Czupryński otrzymuje nagrodę i tytuł „Srebrnego Inżyniera Roku 2010”

2011

Prezes i właściciel Asmet – p. inż. Andrzej Sajnaga za wybitne osiągnięcia w promowaniu polskiej, rodzimej przedsiębiorczości, odznaczony został przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi.

2011

Technolog Asmet p. inż. Paweł Kondratiuk wyróżniony został tytułem Młody Inżynier Roku 2013.

2014

Prezes i właściciel Asmet p. inż. Andrzej Sajnaga otrzymał najwyższe branżowe wyróżnienie, związane z kilkudziesięcioletnią pracą –  „Diamentowy Inżynier” od „Przeglądu Technicznego”

2015

Dyrektor Asmet p. inż. Czesław Sajnaga otrzymał tytuł  „Srebrny Inżynier Roku 2015”

2016

Prezes i właściciel Grupy Asmet p. inż. Andrzej Sajnaga dostał honorową odznakę „Zasłużony dla Kultury Polskiej”, przyznaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

2016

Prezes Andrzej Sajnaga odebrał wyróżnienie „Złoty Inżynier Ćwierćwiecza” w plebiscycie organizowanym przez redakcję Przeglądu Technicznego. Mgr inż. Adam Gabryś został wyróżniony w kategorii Młody Inżynier.

2019