Asmet

DLACZEGO MY?

  • Zasady i wartości

Jesteśmy rodzinną firmą promującą tradycyjne wartości. Cenimy szczerość w relacjach, dbamy o wzajemny szacunek i życzliwą komunikację. Stawiamy na jakość naszych produktów i usług. Działamy w oparciu o systemy jakości, a ponadto stale rozwijamy i udoskonalamy wykorzystywane narzędzia.

  • Pakiet benefitów

Zapewniamy Fundusz Świadczeń Socjalnych (bony na święta, dopłaty do wakacji dla dzieci), prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do pakietu sportowego, ubezpieczenie grupowe, parking dla pracowników.

  • Gwarancja rozwoju i stabilizacji

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Wspieramy merytorycznie począwszy od pełnego szkolenia wstępnego dla osób bez doświadczenia oraz dofinansowujemy kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Zapewniamy bezpieczne i komfortowe warunki pracy oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności. Nasza kadra dziś to blisko 500 wysoko wykwalifikowanych pracowników, z których połowa to inżynierowie lub technicy.

  • Nasze lokalizacje

Jesteśmy Grupą posiadającą własne zakłady produkcyjne, zakłady nanoszenia powłok galwanicznych, jak również nowoczesne centrum dystrybucyjne i laboratoria kontrolno-pomiarowe. Działamy w podwarszawskich Regułach, w miejscowości Moszna-Parcela, Bielsku-Białej, a także w Danii.