Asmet

REFERENCJE

Wielu naszych Klientów docenia współpracę z Asmet, jakość naszych wyrobów oraz rozwiązania logistyczne. Te opinie inspirują nas do ciągłego rozwoju. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami oraz zachęcamy, aby Państwo dołączyli do grona naszych zadowolonych Klientów. Sukcesy naszych Klientów są także naszymi sukcesami.

Mostostal Siedlce sp. z o.o. sp.k.

„To przykład partnera sprawdzonego w trudnych sytuacjach i aktywnie współpracującego, przykład dobrego Dostawcy z doskonałym serwisem produktowym.

Asmet dostarczał elementy złączne do wielu realizowanych przez naszą firmę projektów inwestycyjnych m.in.:

  • Elektrownii Niederaussem (Niemcy)
  • Elektrownii Bełchatów S.A. (Polska)
  • Elektrowni Ledvice (Czechy) … „

Mostostal Kraków S.A.

„Potwierdzamy, że firma ASmet jest naszym kwalifikowanym dostawcą w zakresie elementów złącznych. Dotychczasowa współpraca z ASmet potwierdza wysoką jakość oferowanych wyrobów oraz świadczonych usług. Firma ASmet dostarczała elementy złączne do inwestycji realizowanych przez Mostostal Kraków S.A. takich jak:

  • Cementowania Buxton (Anglia)
  • Elektrownia Bełchatów
  • Elektrownia Łagisza …”

MAN Energy Solutions

„firma ASMET z siedzibą w Piastowie (05-820 Piastów, Polska) zaopatruje nas od 2009 roku jako nasz wykwalifikowany dostawca, w śruby specjalne, nakrętki oraz elementy złączne wg naszych rysunków i warunków dostaw.

Portfolio dostaw obejmuje wszystkie powszechnie stosowane wyroby śrubowe używane w budowie turbin i kompresorów.”

Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.

„Realizowane prace wymagały ze strony firmy ASMET dużego doświadczenia, dobrej organizacji oraz zachowania terminów dostaw. Dostawy elementów złącznych przebiegały z pełnym zaangażowaniem, zrozumieniem występujących problemów.

Firmę ASMET oceniamy bardzo wysoko i z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera.”

ALSTOM Power Sp. z o.o.

„Chcemy dodatkowo podkreślić, że wielokrotnie w okresie współpracy, ASMET pomagał nam skutecznie rozwiązywać problemy techniczne wynikające z realizacji zamówień Klientów na wyroby pozakatalogowe.

Współpracę z firmą ASMET oceniamy bardzo dobrze i zapewniamy, że jest solidnym i wiarygodnym partnerem biznesowym.”

EXBUD SKANSKA S.A.

„Szczególnie docenić należy fakt posiadania przez Asmet własnego zaplecza badawczo-rozwojowego, które podejmuje się rozwiązywania najbardziej skomplikowanych problemów natury technicznej.

Zwracamy również uwagę na fakt, iż nawet z pozoru niemożliwe do dotrzymania terminy dostaw są przez Asmet realizowane.”

RUUKKI

„Oto przykładowe projkety realizowane przez koncern RUUKKI, przy zastosowaniu elementów złącznych dostarczonych przez ASmet:

  • blok energetyczny „Połaniec” w Polsce
  • blok energetyczny „Narva” w Estonii
  • fabryka papieru Store Enso w Polsce

Firma ASmet jest solidnym i wiarygodnym partnerem biznesowym, bardzo wysoko oceniamy naszą dotychczasową współpracę i udzielamy jej najlepszych referencji.”