Asmet

O GRUPIE

Grupa Asmet jest liderem branży elementów złącznych w Polsce. Mamy olbrzymie doświadczenie wynikające z ponad 35-letniej pracy na rzecz naszych klientów. Jesteśmy w stanie – oprócz bardzo szerokiej gamy asortymentowej – zaproponować i wdrożyć naszym klientom rozwiązania logistyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i specyfiki branży, w której funkcjonują. Naszym credo biznesowym jest: Klient w firmie Asmet jest zawsze na pierwszym miejscu – dostarczymy elementy złączne w takiej jakości, liczbie, asortymencie i w takim czasie – jak sobie Klient zażyczy.

W skład Grupy Asmet wchodzą m. in.:
  • „Asmet” sp. z o.o. – jedna z największych w Polsce firm produkcyjno-handlowych, świadcząca kompleksową obsługę Klientów w zakresie dostaw wyrobów standardowych oraz specjalnych, produkowanych we własnym zakładzie produkcyjnym w Regułach. Działalność przedsiębiorstwa jest zgodna z normami ISO 9001 (jakość) ISO 14001 (środowisko). Firma posiada również uprawnienia UDT i TUV Nord do wytwarzania urządzeń poddozorowych. 
  • Fabryka Śrub Bispol sp. z o.o. – producent elementów złącznych, dysponujący nowoczesnym parkiem maszynowym, technicznym i kontrolno-pomiarowym. Bispol posiada certyfikowany system zarządzania jakością i środowiskiem zgodny z wymaganiami norm ISO, a także certyfikat IATF 16949 umożliwiający dostawy do przemysłu motoryzacyjnego.
  • Unibolt A/S – firma założona w 1899 roku jako lokalny producent standardowych śrub i nitów z siedzibą w Vejle w Danii. Dziś wiodący duński producent śrub, nitów, sworzni i innych formowanych na zimno elementów złącznych – dostawca wyrobów dla wielu branż, głównie do motoryzacji i rolnictwa.
  • LS Asmet sp. z o.o.  – spółka odpowiedzialna za prowadzenie przedsięwzięć inwestycyjnych i zarządzanie aktywami Grupy Asmet.
Grupa Asmet to dziś:
  • nowoczesne, logistyczne centrum dystrybucji
  • 4 lokalne magazyny
  • 3 zakłady produkcyjne
  • zakład nanoszenia powłok cynkowych
  • 7 własnych punktów handlowych i ponad 300 lokalnych dystrybutorów
  • własne zaplecze kontrolno-pomiarowe, flota samochodów dostawczych, nowoczesne systemy informatyczne i rozwiązana logistyczno-informatyczne dedykowane różnym branżom (JiT, Kanban).
Jesteśmy Grupą założoną i zarządzaną przez rodzinę Państwa Sajnaga i jako firma rodzinna, w swojej działalności stawiamy na takie wartości jak: szczerość relacji, wzajemny szacunek i życzliwość. Na takich podstawach zbudowana została marka Asmet i od ponad 30 lat te wartości – mimo zmieniającego się świata – pozostają niezmienne i stanowią o naszej sile. Dziś zatrudniamy niemal 500 wysoko wykwalifikowanych pracowników, z których połowa to inżynierowie lub technicy. Wszyscy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe i czynnie uczestniczą w procesie ciągłego doskonalenia realizowanych przez Grupę Asmet procesów handlowych, produkcyjnych, logistycznych i wspierających, które również mają wpływ na jakość naszej pracy. Naszą największą przewagą na współczesnym rynku jest fakt, że opieramy się na następujących filarach biznesu: jesteśmy producentem wyrobów standardowych i specjalnych, jesteśmy jednym z największych w kraju dystrybutorów elementów złącznych, posiadamy olbrzymie centrum logistyczne pod Warszawą, przy autostradzie A2, w którym możemy składować ponad 20 tysięcy ton towarów, nasza oferta obejmuje ponad 80 tysięcy pozycji asortymentowych z czego ponad 40 tysięcy to pozycje magazynowe, dostępne w ciągłej sprzedaży.
Asmet w Regułach
Logistyka - flota Asmet
Centrum Logistyczne Moszna-Parcela