Asmet

Zmiany w związku z COVID-19

Covid-19

Szanowni Klienci, w związku z licznymi pytaniami informujemy, że na nasze sklepy są do Państwa dyspozycji wg standardowych godzin otwarcia –  wg starego planu dostępnego w zakładce „sklepy firmowe”.

Ciągle dostosowujemy się do zmieniającej się sytuacji i zmieniających się przepisów prawnych. Aby ograniczyć ryzyko związane z rozprzestrzenianiem wirusa COVID-19, wdrażamy zalecenia GIS i Ministerstwa Zdrowia podnoszące bezpieczeństwo pracowników oraz klientów. O ile godziny seniora już nie obowiązują w naszych punktach handlowych, to nadal ograniczamy liczbę klientów przebywających jednocześnie w sklepie. W związku z tym prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie instrukcji umieszczonych przy wejściu do naszych sklepów oraz przy kasach, a w razie pytań lub wątpliwości o kontakt z kierownikiem danego oddziału.

Mając świadomość, że sytuacja jest dynamiczna i w każdej chwili może ulec zmianie będziemy Państwa na bieżąco informować za pośrednictwem naszej strony internetowej – zakładka „sklepy firmowe”.